A może razem coś zrobimy?

 

Jeśli podobają Ci się treści zamieszczone na tej stronie, to bardzo serdecznie zapraszam do kontaktu. Uwielbiam podróżować, a potem o tych podróżach pisać i opowiadać, jestem otwarta na różne formy współpracy.

Pani Podróżnik - współpraca

Proponuję:

ARTYKUŁY – z przyjemnością napiszę o podróżowaniu, ludziach, odwiedzonych przeze mnie miejscach, o sporcie w podróży, jak i ładnie ubiorę w słowa różne wyjazdowe porady. Chętnie także odwiedzę Twój region i stworzę po nim przewodnik, więc jeśli w swoim mieście, wsi lub okolicy odpowiadasz za przyciągniecie do niej turystów, to mogę w tym pomóc.

OPINIE – zaproś mnie do swojego hotelu, restauracji, atrakcji turystycznej, regionu lub przeprowadź ze mną kurs na twoim terenie (najlepiej ekstremalny), ja potem dokładnie to wszystko opiszę i opublikuję w różnych portalach, dzięki czemu Twoje miejsce, przestanie być anonimowe, a turyści nie będą się mogli doczekać wizyty u Ciebie.

RECENZJE – sprzedajesz lub wypożyczasz sprzęt turystyczny, fotograficzny, elektroniczny lub odzież, którą chciałbyś przetestować? Nie ma sprawy, ja chętnie to zrobię, poddając Twój towar najostrzejszym próbom. Potem wszystko udokumentuję i reklama Twojego sprzętu na portalach społecznościowych gotowa. Ostrzegam, że dbam o moich odbiorców, więc piszę tylko prawdę.

PREZENTECJE – moje podróże mogą być zarówno inspiracją, jak i kopalnią wiedzy. Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem, zarówno z przedszkolakami, jak i tymi całkowicie dorosłymi. Mam doświadczenie w występach na różnych eventach publicznych oraz prywatnych. Mogę przedstawić wiele atrakcyjnych prezentacji, zawierających masę wspaniałych zdjęć.  Obecnie do dyspozycji są takie tematy jak: Meksyk, Azja południowo-wschodnia, RPA i Miasta Europy. Wkrótce do tematów dołożę Chiny. Każda z prezentacji może być odpowiednio dostosowana do grupy wiekowej lub miejsca jej wykonywania.

RELACJE NA ŻYWO – spójrz jakie mam najbliższe podróżnicze plany, może znajdziesz tam coś co Cię szczególnie zainteresuję. A może Ty zainteresujesz mnie swoim kierunkiem? Gdzie bym jednak nie była, mogę na żywo (lub z lekkim opóźnieniem, zależy od miejsca) relacjonować wyprawę. Radio, telewizja czy portal internetowy mi niestraszny, obiecuję, że będzie ciekawie.

INNE – wymyśliłeś cos innego? To świetnie, jestem otwarta na nowe wyzwania i chętnie to z Tobą przedyskutuję.

 

ZADZWOŃ tel. 606986817        lub        NAPISZ PaniPodroznik@gmail.com